Тринька Л.Я., Липчанська (Іванчук) О.В. Економічний аналіз Уподобане

Економічний аналіз
навч.-метод. посібник

Тринька Л.Я., Липчанська (Іванчук) О.В.

Ціна - 140,00 грн

Придбати

Тринька Л.Я., Липчанська (Іванчук) О.В.  Економічний аналіз: навчально-методичний посібник. – К.: Алерта, 2013. – 568 с.

У навчально-методичному посібнику висвітлено теоретичні основи економічного аналізу, методику, організацію та прикладні засади його проведення на підприємстві; сучасний економіко-математичний інструментарій економічного аналізу відображено в розрахункових алгоритмах. Навчальний матеріал викладено у схематичній формі, що підвищує наочність його сприйняття. Для практичної апробації та оцінювання отриманих знань, поглибленого засвоєння матеріалу запропоновано завдання для практичних занять за рівнями складності, самостійної роботи з методичними вказівками щодо їх виконання, тести для самоконтролю.
 

Призначений для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, аспірантів, викладачів. Буде корисним для економістів – практиків, управлінців, підприємців, для всіх, хто цікавиться проблемами практичного застосування економічного аналізу в управлінні та бізнесі.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-177-2
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 34338
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine