Акіліна О.В., Ільїч Л.М. Економіка праці та соціально-трудові відносини Уподобане

Економіка праці та соціально-трудові відносини
Акіліна О.В., Ільїч Л.М. 

Ціна – 160 грн

Придбати

Акіліна О.В., Ільїч Л.М. Економіка праці та соціально-трудові відносини: Навчальний посібник. 2-ге вид., допов. і перероб. / О.В. Акіліна, Л.М. Ільїч. – К.: Алерта, 2012. – 820 с.

У навчальному посібнику розглядаються теоретичні та практичні аспекти функціонування ринку праці. Відповідно до ринкових умов, міжнародних стандартів та норм трудового права сформовано основний понятійний апарат економіки праці, висвітлено методологічні засади дослідження сучасних суспільних тенденцій  і явищ у сфері соціально-трудових відносин.

Навчальний посібник розкриває основні проблеми трансформації концепції зайнятості, становлення та розвитку соціального партнерства, сучасні підходи до управління людськими ресурсами тощо.

Навчальний посібник підготовлено відповідно до Галузевих стандартів вищої освіти для навчальної дисципліни «Економіка праці та соціально-трудові відносини».

Для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, слухачів інститутів і факультетів післядипломної освіти, а також керівників підприємств (організацій), спеціалістів у сфері праці та зайнятості.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-093-5
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 32808
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine