Козьяков І.М. Прокурор в апеляційному провадженні у кримінальних справах

Прокурор в апеляційному провадженні у кримінальних справах: Навч. посіб.
І.М. Козьяков, Н.В. Лісова 

Ціна – 15,00 грн. 

Придбати

Козьяков І.М. Прокурор в апеляційному провадженні у кримінальних справах: Навч. посіб. / І.М. Козьяков, Н.В. Лісова. — К.: Алерта, 2010 — 148 с.

У навчальному посібнику на основі чинного кримінально-процесуального законодавства, узагальнення практики участі прокурорів в апеляційному провадженні та власного практичного досвіду авторів розглядаються актуальні правові проблеми інституту апеляційного провадження у кримінальному судочинстві, структура, зміст і види апеляцій, реалізація повноважень прокурора у цій сфері.

Запропонована авторська методика виявлення судових помилок, що можуть бути підставами для апеляції, викладені апробовані в практичній діяльності рекомендації з питань підготовки прокурора до участі в апеляційному провадженні, розроблена тактика цього виду прокурорської діяльності.

Буде корисним слухачам системи підготовки і підвищення кваліфікації кадрів органів прокуратури, а також студентам, аспірантам, професорсько-викладацькому складу вищих юридичних навчальних закладів, суддям, адвокатам, іншим практикуючим правникам та всім тим, хто цікавиться питаннями участі прокурора в кримінальному судочинстві.

Додаткова інформація

  • ISBN:
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул:
Змінено П'ятниця, 24 січня 2014, 13:17
Hosting Ukraine