Діяльність прокуратури щодо захисту прав громадян у сфері оплати праці

Діяльність прокуратури щодо захисту прав громадян
у сфері оплати праці: наук.-практ. посіб.

за заг. ред. Ю. М. Дьоміна

Ціна – 90,00 грн 

Придбати

Діяльність прокуратури щодо захисту прав громадян у сфері оплати праці: наук.-практ. посіб. / І. М Козьяков, В. І. Ніндипова, І. С. Зарубинська, О. В Єні, Я. А Соколова, Ю. Ю Безмащук, Н. П Чайковська; за заг. ред. Ю. М. Дьоміна. – К.: Алерта, 2013. – 394 с.

У посібнику вперше здійснено всебічний аналіз діяльності прокуратури з позиції практичної реалізації оновлених та нових форм її діяльності з нагляду за додержанням і застосуванням законів про оплату праці; досудового розслідування, процесуального керівництва та підтримання обвинувачення у кримінальних провадженнях цієї категорії в умовах дії нового КПК України; представництва інтересів громадян та держави в суді. У ньому також висвітлюються теоретико-правові основи інституту оплати праці, його правове регулювання, у тому числі питання гармонізації національного законодавства з міжнародно-правовими нормами.

Видання корисне для науковців, студентів, аспірантів Національної академії прокуратури України та інших юридичних вищих навчальних закладів, прокурорсько-слідчих працівників.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-227-4
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 70х100 1/16
  • Артікул: 35081
  • Папір: Офсетний
Змінено Вівторок, 13 жовтня 2015, 12:13
Hosting Ukraine