Основи організації роботи та управління в органах прокуратури України

Основи організації роботи та управління в органах прокуратури України

Ціна - 70 грн

Придбати

Основи організації роботи та управління в органах прокуратури України: підруч. / [Є.М. Блажівський, М.К. Якимчук, І.М. Козьяков, І.В. Європіна та ін.]; за заг. ред. В.П. Пшонки, О.М. Литвака. – К.: Алерта, 2013. – 486 с.
 

Цей підручник є одним із небагатьох видань в Україні, присвячених теоретичним і практичним аспектам організаційно-управлінської діяльності органів прокуратури. В його основу покладено матеріали наукового дослідження «Проблеми організації і управління в органах прокуратури», проведеного на базі Науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України.
У підручнику висвітлюється комплекс основних організаційно-управлінських факторів, розкривається їх сутність та вплив на багатоаспектну діяльність органів, підрозділів і службових осіб прокурорської системи. У додатках подається текст окремих правових актів Генерального прокурора України.

Видання розраховано на фахівців у галузі прокурорської діяльності, практичних і наукових працівників, студентів навчальних закладів юридичного профілю та всіх, хто цікавиться окресленою проблематикою.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-210-6
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 70х100 1/16
  • Артікул: 34950
  • Папір: Офсетний
Змінено Вівторок, 13 жовтня 2015, 12:36
Hosting Ukraine