Хруслова Л. А. Прокурор у перегляді судових рішень у кримінальних справах в порядку виключного провадження

Прокурор у перегляді судових рішень у кримінальних справах
в порядку виключного провадження
Хруслова Л. А.

Ціна - 15,00 грн

Придбати

Хруслова Л. А. Прокурор у перегляді судових рішень у кримінальних справах в порядку виключного провадження. Навчальний посібник. - 2009 - 48 с.

Навчальний посібник містить визначення і тлумачення понять “виключне провадження”, “нововиявлені обставини”, дає відповідь на питання, в чому полягає особливість такого провадження. Розглядаються передбачені законом підстави для перегляду судових рішень в зазначеній стадії, відмінність· “неправильного застосування кримінального закону та істотного порушення вимог кримінально-процесуального законодавства” як підстав у виключному провадженні від однойменних – в апеляційному чи касаційному.

Окремо визначаються суб’єкти ініціювання цих питань, законні строки для відновлення провадження, суди, що розглядають такі справи. Викладення вказаного матеріалу здійснюється крізь призму ролі прокурора певної ланки органів прокуратури, його діяльності на всіх стадіях перегляду.

Рекомендується для використання прокурорами у практичній роботі та під час підвищення їх кваліфікації, а також для студентів – майбутніх працівників органів прокуратури.

Додаткова інформація

  • ISBN:
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул:
Змінено Понеділок, 25 листопада 2013, 16:05
Hosting Ukraine