Зайцев Є. П. Вища математика: інтегральне числення функцій однієї та багатьох змінних, звичайні диференціальні рівняння, ряди Уподобане

Оцінити
(0 голоси)

Вища математика: інтегральне числення функцій однієї та багатьох змінних,
звичайні диференціальні рівняння, ряди
Навч. посіб.

Зайцев Є. П.

Ціна - 290 грн

Придбати

Переглянути зміст

Зайцев Є. П. Вища математика: інтегральне числення функцій однієї та багатьох змінних, звичайні диференціальні рівняння, ряди: навч. посіб. / Є. П. Зайцев. – К.: Алерта, 2018. – 608 с.

Запропонований навчальний посібник є продовженням першої книги з вищої математики і призначений для подальшого вивчення цієї дисципліни, а також розвитку навичок розв’язання практичних задач. Незважаючи на стислість викладення, теоретичний матеріал подається по можливості строго і доступно та ілюструється великою кількістю прикладів і задач. У кінці кожного розділу наведено питання для самоперевірки, 30 комплексних індивідуальних завдань, а також розв’язок варіанта індивідуального завдання.
Посібник може одночасно виконувати роль підручника, довідника, задачника і методичних вказівок щодо виконання індивідуальних завдань. Буде корисним для студентів ВНЗ, аспірантів, осіб, що займаються самоосвітою, та викладачів, які організовують навчальний процес за STEM-технологіями. Рис. 84. Бібліографія 48 назв.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-487-2
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 39160
  • Папір: Офсетний
Змінено П'ятниця, 11 травня 2018, 08:25
Hosting Ukraine