Теорія ймовірностей і математична статистика.

Теорія ймовірностей і математична статистика
Базовий курс з індивідуальними завданнями і розв’язком типових варіантів

2-ге видання, стереотипне

Зайцев Є. П.

Ціна - 150,00 грн

Придбати

Зайцев Є. П. Теорія ймовірностей і математична статистика. Базовий курс з індивідуальними завданнями і розв’язком типових варіантів : навч. посібн. / Є. П. Зайцев. – 2-ге видання, стереотипне. – К.: Алерта, 2017. – 440 с.

У навчальному посібнику у доступній формі викладено розділи, які традиційно вивчаються в курсі теорії ймовірностей і математичної статистики. Книга розрахована на студентів нематематичних спеціальностей ВНЗ, які бажають ознайомитися з методами теорії ймовірностей і математичної статистики та розвинути навички розв’язку практичних задач.

Теоретичний матеріал супроводжується великою кількістю прикладів і задач. Крім того, у кінці кожного розділу наведено питання для самоперевірки, 30 комплексних індивідуальних завдань, а також розв’язок варіанта індивідуального завдання. Посібник може одночасно виконувати роль підручника, задачника і методичних вказівок щодо виконання індивідуальних завдань.

Призначається для студентів технікумів і ВНЗ, аспірантів, осіб, які займаються самоосвітою, та викладачів, які організовують навчальний процес за кредитно-модульною системою. Рис. 45. Бібліографія 40 назв.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-218-2
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 70х100 1/16
  • Артікул: 35065
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine