Вівторок, 12 вересня 2017, 09:53

Психологія судового процесу Уподобане

Автор  admin
Оцінити
(0 голоси)

Психологія судового процесу (психолого-правовий аспект)
науково-практичний посібник
М.М. Ясинок, Д.М. Ясинок

Ціна - 120 грн

Придбати

Психологія судового процесу (психолого-правовий аспект) : науково-практичний посібник / М.М. Ясинок вступ, гл.1 – 21, гл. 23, Д.М. Ясинок гл. 22; За заг. ред. д.ю.н., професора М.М. Ясинка. – ​К.: Алерта, 2017. – 206 c.

В науково-практичному посібнику вперше прийнята спроба сформулювати проблемні питання теоретичного та практичного характеру в сфері психології судового процесу. Матеріали науково-практичного посібника спрямовані не лише на наукову але і перш за все практичну підготовку суддів, прокурорів, адвокатів до судового процесу, а також аспірантів та магістрів, які вивчають судовий процес з психолого-правової точки зору.
В посібнику розкриті питання становлення судової психології як науки, психологічної ролі судді як організатора та керівника судового процесу, особливості мови, жестикуляції, міміки учасників судового процесу. Розкрито психологічний механізм дії суддів при вирішенні конфліктних ситуацій, психологічні особливості комунікативних дій суддів і сторін судового процесу, осіб з обмеженими можливостями та осіб похилого віку, неповнолітніх, свідків та представників. Розкрито психологічний процес сприйняття і оцінки судом змісту засобів  доказування, судових дебатів та ухвалення судових рішень.
Науково-практичний посібник буде корисним не лише для підготовки суддів, але і прокурорів та адвокатів до їх практичної роботи, а також студентів та викладачів юридичних факультетів.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-432-2
  • Палітурка: М’яка
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 38955
  • Папір: Офсетний
Змінено Вівторок, 12 вересня 2017, 10:01
Hosting Ukraine