Право сільськогосподарського землекористування в Україні Уподобане

Оцінити
(0 голоси)

Право сільськогосподарського землекористування в Україні:
теоретичні та практичні аспекти

монографія
Е. С. Юрченко

Ціна - 360 грн

Придбати

 Переглянути зміст

Юрченко Е. С. Право сільськогосподарського землекористування в Україні: теоретичні та практичні аспекти : монографія / Е. С. Юрченко. За ред. д-ра юрид. наук Т. О. Коваленко. Київ: Алерта, 2019. 234 с. 

Монографія присвячена комплексному дослідженню права сільськогосподарського землекористування в Україні. У роботі з’ясовано види прав сільськогосподарського землекористування, їх ознаки, особливості, суб’єкти, об’єкти та зміст, визначено сучасну систему прав сільськогосподарського землекористування, виявлені проблеми здійснення права сільськогосподарського землекористування та обґрунтовані шляхи їх вирішення.
За результатами дослідження права сільськогосподарського землекористування в Україні сформульовані пропозиції щодо вдосконалення законодавства України, зокрема в частині запровадження права короткострокового сільськогосподарського землекористування та розвитку ринку права сільськогосподарського землекористування.
Книга розрахована на науковців, професійних управлінців, адвокатів, суддів, працівників правоохоронних органів, викладачів, аспірантів та студентів юридичних та економічних спеціальностей.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-583-1
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 39592
  • Папір: Офсетний
Змінено Понеділок, 02 грудня 2019, 12:22
Hosting Ukraine