Нікітюк О. М. Охорона та захист права спільної власності подружжя Уподобане

Оцінити
(0 голоси)

Охорона та захист права спільної власності подружжя: нотаріат, суд, виконавче провадження
Монографія
Нікітюк О. М.

Ціна -270

Придбати

Переглянути зміст

Нікітюк О. М. Охорона та захист права спільної власності подружжя: нотаріат, суд, виконавче провадження : Монографія (Серія «Процесуальні науки») / О. М. Нікітюк.― К. : Алерта, 2018. – 208 с.

У монографії на підставі комплексного дослідження теоретичних і практичних проблем охорони та захисту права спільної власності подружжя обґрунтована доцільність формування державою особливого правового режиму охорони і захисту спільної власності подружжя та сім’ї, за допомогою якого забезпечуватиметься непорушність права власності подружжя на майно, враховуючи інтереси кожного із членів сім’ї. Також запропоновано шляхи вдосконалення процедури нотаріального посвідчення правочинів щодо спільної сумісної власності подружжя, розгляду судами даної категорії справ та примусового виконання рішень судів, нотаріальних актів та виконавчих написів нотаріусів. У праці також досліджуються питання договірного способу регламентації прав та обов’язків наречених (майбутнього подружжя) щодо розпорядження їхнім майном та специфіки нотаріального посвідчення таких правочинів.
Наукова праця розрахована на широке коло читачів зокрема, юристів- науковців та практиків, а також усіх, хто цікавиться проблемами охорони та захисту права спільної власності подружжя.

 
 

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-466-7
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: Nikituk
  • Папір: Офсетний
Змінено Понеділок, 23 квітня 2018, 09:08
Hosting Ukraine