Стрєльцова О. В. Конституціоналізація процесу асоціації України з Європейським Союзом: теорія та практика: монографія Уподобане

Оцінити
(0 голоси)

Конституціоналізація процесу асоціації України з Європейським Союзом: теорія та практика
Монографія
Стрєльцова О. В.

Ціна - 300 грн

Придбати

Стрєльцова О. В. Конституціоналізація процесу асоціації України з Європейським Союзом: теорія та практика: монографія / за наук. ред. О. В. Марцеляка. – К.: Алерта, 2017. – 532 с.

У монографії досліджено теоретичні та прикладні аспекти конституціо­налізації процесу асоціації України з ЄС. Визначено сутнісні риси конституціоналізації національної правової системи та проаналізовано наднаціональний вимір процесів конституціоналізації на прикладі правопорядку ЄС. Крізь призму теоретичних положень розкрито правову природу Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, її місце в конституційному правопорядку України, а також змістовний та імплементаційний аспекти конституціоналізації асоціації України з ЄС. Сформульовано рекомендації щодо включення процесу асоціації у контекст конституційної реформи в Україні.
Книга розрахована на широку цільову аудиторію і буде цікавою науковцям, викладачам, студентам і здобувачам наукового ступеня ВНЗ юридичного профілю, працівникам державних органів і органів місцевого самоврядування, а також усім, хто цікавиться актуальними проблемами конституційного, міжнародного публічного та європейського права.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-436-0
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 38978
  • Папір: Офсетний
Змінено Четвер, 28 вересня 2017, 12:11
Hosting Ukraine