Фаринник В. І. Застосування заходів забезпечення кримінального провадження Уподобане

Оцінити
(0 голоси)

Застосування заходів забезпечення кримінального провадження:
теорія та практика
монографія
Фаринник В. І.

Ціна - 400 грн

Придбати

Фаринник В. І. Застосування заходів забезпечення кримінального провадження: теорія та практика [Текст] : [монографія] / В.І. Фаринник. – К. : Алерта, 2017. – 548 с.

У монографії на підставі аналізу правозастосовної практики, нормативно-правових актів і літературних джерел комплексно досліджено проблеми застосування заходів забезпечення кримінального провадження. Визначено загальні правила застосування заходів забезпечення кримінального провадження. Розглянуто особливості реалізації заходів забезпечення кримінального провадження в кримінальному провадженні України та зарубіжних країн. Теоретичні положення поєднуються з прикладами помилок, порушень законності і позитивного досвіду, які є найбільш розповсюдженими у процесуальній діяльності сторони захисту та обвинувачення (слідчих, прокурорів).
Праця може бути корисною для науковців, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, практичних працівників правоохоронних органів, суддів і адвокатів та всіх, хто зацікавлений проблемами кримінального процесу.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-431-5
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 38959
  • Папір: Офсетний
Змінено Середа, 20 вересня 2017, 09:13
Hosting Ukraine