Кучинська О. П., Толокольніков С. В. Особливості процесуального статусу юридичних осіб у кримінальному процесі України Уподобане

Оцінити
(0 голоси)

Особливості процесуального статусу юридичних осіб
у криміналь
ному процесі України:
теорія і практика
монографія
Кучинська О. П., Толокольніков С. В.

Ціна - 170 грн

Придбати

Кучинська О. П., Толокольніков С. В. Особливості процесуального статусу юридичних осіб у кримінальному процесі України: теорія і практика: монографія / О. П. Кучинська,
С. В. Толокольніков.– К.: Алерта, 2017. – 168 с.

У пропонованій монографії здійснено комплексне дослідження процесуального статусу юридичних осіб у кримінальному процесі. Розглянуті особливості кримінальної процесуальної правосуб’єктності юридичних осіб, проаналізовані способи її реалізації; приділено увагу проблемам нормативного врегулювання кримінального процесуального правонаступництва; визначено загальний статус юридичних осіб у кримінальному провадженні, який регламентується Конституцією України та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод; розкрито процесуальний статус окремих учасників кримінального провадження – юридичних осіб.
За результатами дослідження сформований комплекс пропозицій, спрямованих на вдосконалення кримінального процесуального статусу зазначених осіб.
Розрахована на слухачів, студентів, аспірантів, докторантів, викладачів і науковців навчальних закладів та науково-дослідних установ, а також працівників судових та правоохоронних органів, юристів, адвокатів.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-422-3
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 38811
  • Папір: Офсетний
Змінено Вівторок, 25 квітня 2017, 11:00
Hosting Ukraine