Чорноусько М. В. Здійснення прокурором процесуального керівництва досудовим розслідуванням Уподобане

Оцінити
(0 голоси)

Здійснення прокурором процесуального керівництва досудовим
розслідуванням:
теорія та практика
монографія
Чорноусько М. В.

Ціна - 200 грн

Придбати

Чорноусько М. В. Здійснення прокурором процесуального керівництва досудовим розслідуванням: теорія та практика: монографія / М. В. Чорноусько; за заг. ред. д. ю.н., проф. О.П. Кучинської. – К.: Алерта, 2017. – 294 с.

У монографії розглядаються науково-практичні засади процесуального керівництва прокурора досудовим розслідуванням. Комплексно вивчаються нормативні засади, тенденції та проблеми правозастосування у досліджуваній сфері. Проаналізовано ґенезу процесуального керівництва на території сучасної України. Розроблено класифікацію повноважень, рішень та вказівок процесуального керівника. Сформульовано ідею регламентації презумпції одночасного взаємного відкриття матеріалів сторонами.
Встановлено необхідність надання прокуророві права, за погодженням з керівником органу досудового розслідування, доручати проведення окремої процесуальної дії слідчому, який не здійснює досудове розслідування кримінального провадження, з метою забезпечення розумності строків розслідування. Внесено низку пропозицій з удосконалення кримінального процесуального законодавства з метою оптимізації умов діяльності прокурора з процесуального керівництва.
Видання може бути корисним для наукових співробітників, викладачів, студентів, аспірантів вищих юридичних навчальних закладів та факультетів, а також адвокатів, прокурорів, слідчих та суддів.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-421-6
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 38810
  • Папір: Офсетний
Змінено Вівторок, 25 квітня 2017, 10:52
Hosting Ukraine