Чурпіта Г. В. Захист сімейних прав та інтересів у порядку непозовного цивільного судочинства Уподобане

Оцінити
(0 голоси)

Захист сімейних прав та інтересів у порядку непозовного цивільного судочинства
монографія
Чурпіта Г. В.

Ціна - 200 грн

Придбати

Чурпіта Г. В. Захист сімейних прав та інтересів у порядку непозовного цивільного судочинства : [моногр.]. – К. : Алерта, 2016. – 434 с.

Монографія присвячена комплексному науковому дослідженню інституту захисту сімейних прав та інтересів у порядку непозовного цивільного судочинства. Визначено теоретико-правові та методологічні засади захисту сімейних прав та інтересів у порядку непозовного цивільного судочинства, простежено взаємозв’язок норм сімейного права та процесуальної форми непозовного цивільного судочинства. Висвітлено проблеми, що виникають у практиці застосування цивільного процесуального законодавства, яке регулює процесуальний порядок захисту сімейних прав та інтересів у порядку непозовного цивільного судочинства, та висловлено власні погляди на шляхи їх розв’язання. Наведено приклади із судової практики, здійснено порівняльний аналіз окремих норм цивільного процесуального законодавства України з подібними нормами цивільного процесуального законодавства окремих країн СНД та Європи.
Для науковців, викладачів, студентів, аспірантів, практичних працівників та всіх, хто цікавиться проблемами захисту сімейних прав та інтересів у порядку непозовного цивільного судочинства.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-378-3
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 38309
  • Папір: Офсетний
Змінено Середа, 27 квітня 2016, 14:32
Hosting Ukraine