Задорожня Г. В. Конституційно-правовий статус глави держави в Україні та зарубіжних країнах: порівняльний аналіз Уподобане

Оцінити
(1 голос)

Конституційно-правовий статус глави держави в Україні та зарубіжних країнах: порівняльний аналіз
монографія
Задорожня Г. В.

Ціна - 260 грн

Придбати

Задорожня Г. В. Конституційно-правовий статус глави держави в Україні та зарубіжних країнах: порівняльний аналіз : [моногр.] / Г. В. Задорожня. – К.: Алерта, 2016. – 552 с.

У монографії досліджено джерела, специфіку та ґенезу нормативної регламентації конституційно-правового статусу глави держави в Україні та зарубіжних країнах, розкрито методологію наукового пізнання його статусу. Проаналізовано видову різноманітність компетенції глави держави як основоположного елемента конституційно-правового статусу глави держави, обґрунтовано пропозиції, спрямовані на вирішення наявних проблем у цій сфері правовідносин. Досліджено архітектоніку зносин глави держави з органами державної влади, розкрито суть і форми таких зносин. Проаналізовано підстави, види і наслідки юридичної відповідальності глави держави в Україні та зарубіжних країнах.
Для науковців, у тому числі докторантів, аспірантів, студентів, інших осіб, які цікавляться проблемами конституційного та порівняльного права.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-373-8
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: Zadorojnya
  • Папір: Офсетний
Змінено Вівторок, 05 квітня 2016, 09:14
Hosting Ukraine