Гаврилюк М. І. Захист права власності на земельну ділянку в цивільному праві України Уподобане

Оцінити
(0 голоси)

Захист права власності на земельну ділянку в цивільному праві України
монографія
Гаврилюк М. І.

Ціна - 140,00 грн

Придбати

Гаврилюк М. І. Захист права власності на земельну ділянку в цивільному праві України : монографія / М. І. Гаврилюк. – К.: Алерта, 2014. – 224 с.

У монографії проведено аналіз правового режиму права власності на земельну ділянку в цивільному праві. Визначено загальнометодологічні засади формування цивільно-правового режиму власності на земельні ділянки в Україні, проаналізовано понятійний апарат, стан законодавчого регулювання відносин власності на земельні ділянки в Україні та за кордоном, визначені перспективи розвитку цивільного законодавства у сфері захисту права власності на земельні ділянки.
Особливу увагу в роботі приділено визначенню поняття та форм цивільно-правового захисту права власності на земельні ділянки в Україні, проаналізовано специфіку юрисдикційного та неюрисдикційного захисту права власності на земельні ділянки в Україні. Окремо досліджено цивільно-правові способи захисту права власності на земельні ділянки в Україні, зокрема превентивно-присікальні, відновлювальні та компенсаційні.
Для наукових працівників, студентів, аспірантів, викладачів юридичних ВНЗ, практикуючих юристів, а також для всіх тих, кого цікавить питання захисту права власності на земельні ділянки в цивільному праві.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-302-8
  • Палітурка: М’яка
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 37199
  • Папір: Офсетний
Змінено Субота, 12 березня 2016, 11:53
Hosting Ukraine