Онищенко Г. В., Петренко П. Д. Банківські гарантії Уподобане

Оцінити
(1 голос)

Банківські гарантії:
монографія.
Онищенко Г. В., Петренко П. Д.

Ціна - 200 грн

Придбати

Онищенко Г. В., Петренко П. Д. Банківські гарантії: монографія. – К.: Алерта, 2014. – 288 с.

Книга присвячена питанням історичного розвитку та особливостей правового регулювання банківських гарантій в Україні та інших країнах, що відносяться до різних правових систем. Значну увагу приділено банківським гарантіям у міжнародному приватному праві. На основі порівняльно-правового аналізу положень законодавства та судової практики низки країн авторами запропоновано шляхи удосконалення чинного законодавства України у сфері банківських гарантій з метою приведення його у відповідність до європейських стандартів у цій сфері.
Уперше на монографічному рівні поряд із іншими міжнародно-правовими актами, які стосуються регулювання банківських гарантій, авторами досліджено положення Уніфікованих правил для гарантій на вимогу у редакції 2010 року та існуючу практику їх застосування.
Книга розрахована на юристів та економістів – викладачів, науковців та практиків, на осіб, які є активними суб’єктами міжнародного приватного права, а також на студентів, що навчаються за юридичними та економічними спеціальностями.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-284-7
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: Bank_gar_14
  • Папір: Офсетний
Змінено Понеділок, 02 березня 2015, 09:07
Hosting Ukraine