Система ключових індикаторів результативності діяльності органів Міністерства доходів і зборів України Уподобане

Оцінити
(0 голоси)

Система ключових індикаторів результативності діяльності органів Міністерства
доходів і зборів України
монографія
за заг. ред. А. М . Вдовиченка

Ціна - 80 грн

Придбати

 Система ключових індикаторів результативності діяльності органів Міністерствадоходів і зборів України: монографія / [Бридун Є. В., Вдовиченко А. М., Зубрицький А. І .,Кирилюк І. В., Маланушенко Є. Л., Серебрянський Д. М.] ; за заг. ред. А. М . Вдовиченка. – К.: Алерта, 2013. – 336 с.

У монографії обґрунтовано потребу в оцінюванні результативності організацій публічного сектору економіки в умовах зростання динамічності світової економіки. Проведено порівняння особливостей оцінювання організацій публічного та приватного секторів економіки.Особливу увагу приділено концепції ключових індикаторів результативності (KPI), яка розглядається у світі як ефективний механізм стратегічного менеджменту, з акцентом на діяльності податкових та митних органів. Описано принципи та правила побудови таких систем.Проаналізовано світовий досвід функціонування КРІ в податкових та митних адміністраціяхсвіту. У світлі створення Міністерства доходів і зборів України досліджено специфіку оцінювання результативності митних органів, а також описано показники, що нині використовуються митними органами України. На окрему увагу заслуговує обґрунтування можливостейімплементації в діяльність Міністерства доходів і зборів концепції податкового розриву, якіндикатора, що комплексно характеризує результативність податкових та митних органів урозрізі конкретних податків, зборів та митних платежів. Окреслені основні принципи узгодження стратегії розвитку Міністерства доходів і зборів України та ключових індикаторіврезультативності. Розроблено комплексну систему індикаторів результативності у розрізістратегічних ініціатив Міністерства доходів і зборів України.
Видання розраховане на науковців, управлінців, викладачів, студентів, магістрантів,аспірантів, працівників міністерств та відомств, які цікавляться проблемою оцінювання результативності організації публічного сектору в цілому та податкових адміністрацій зокрема.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-269-4
  • Палітурка: М’яка
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 35988
  • Папір: Офсетний
Змінено П'ятниця, 28 лютого 2014, 10:52
Hosting Ukraine