Гармонізація податкового та бухгалтерського обліку в контексті оподаткування прибутку підприємств в Україні

Оцінити
(0 голоси)

Гармонізація податкового та бухгалтерського обліку в контексті оподаткування
прибутку підприємств в Україні
монографія
за заг. ред. Д. М. Серебрянського

Ціна - 80 грн

Придбати

Гармонізація податкового та бухгалтерського обліку в контексті оподаткування прибутку підприємств в Україні: монографія / [Огороднікова І. І., Серебрянський Д. М., Смірнова О. М., Стадник М. В. Турянський Ю. І.]; за заг. ред. Д. М. Серебрянського. – К.: А лерта, 2013. – 366 с.

Досліджено теоретичні аспекти обліку фінансових результатів діяльності підприємствау системі бухгалтерського обліку та для цілей оподаткування податком на прибуток підприємств. Проаналізовано фіскально-адміністративні аспекти щодо податку на прибуток підприємств в Україні. На основі практичних прикладів систематизовано основні відмінності увизначенні податкового та облікового прибутку відповідно до норм Податкового кодексуУкраїни та Положень (Стандартів) бухгалтерського обліку, в т. ч. в частині нарахуванняамортизації. Розраховано відстрочений податок на прибуток. Здійснено аналіз зарубіжногодосвіду моделей співвідношення бухгалтерського та податкового обліку з податку наприбуток з акцентом на Німеччині та США. Визначено напрями гармонізації податкового табухгалтерського обліку з податку на прибуток підприємств в Україні та оцінено вплив новаційна доходи бюджету країни (у частині амортизації) та на норми, що закріплюють відповідальність за правопорушення у сфері оподаткування.
Видання розраховане на науковців, практиків, викладачів, студентів, магістрантів,аспірантів, працівників міністерств та відомств, які цікавляться питанням обліку податку наприбуток та фінансових результатів діяльності у площині бухгалтерії.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-270-4
  • Палітурка: М’яка
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 35987
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine