Хірс Я. О. Розрахункові відносини при виконанні цивільних зобов’язань: правове ре- гулювання в нових економічних умовах Уподобане

Оцінити
(0 голоси)

Розрахункові відносини при виконанні цивільних зобов’язань:
правове регулювання в нових економічних умовах :
монографія
Я. О. Хірс

Ціна - 130,00 грн

Придбати

Розрахункові відносини при виконанні цивільних зобов’язань: правове регулювання в нових економічних умовах : монографія / Я. О. Хірс. – К.: Алерта, 2013. – 280 с.

У монографії розглянуто питання цивільно-правового регулювання розрахунків і розрахункових відносин в сучасних економічних умовах. Поданоправову характеристику розрахункових відносин, проаналізовано чинне законодавство і практику його застосування. Розкрито особливості безготівковихрозрахунків і відповідальність за порушення вимог щодо їх виконання. Запропоновано концептуально нові підходи до визначення сутності розрахунковихвідносин, підстав та умов їх виникнення. Удосконалено понятійний апарат, виявлено існуючі прогалини в правовому регулюванні розрахунків та сформульовано пропозиції щодо їх усунення.

Монографія розрахована на широке коло читачів, студентів, аспірантів, викладачів юридичних факультетів, науковців, юристів-практиків, а також будепізнавальною для всіх, хто цікавиться питаннями здійснення розрахунків і участі в розрахункових відносинах.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-224-3
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 35436
  • Папір: Офсетний
Змінено Понеділок, 25 листопада 2013, 17:04
Hosting Ukraine