Кухарєв О. Є. Аналіз судової практики розгляду цивільних справ про спадкування 2-е вид., перероб. і допов.

Аналіз судової практики розгляду цивільних справ про спадкування
практ. посіб.,
2-е вид., перероб. і допов.
Кухарєв О. Є.

Ціна - 350 грн

Придбати

Переглянути зміст

Кухарєв О. Є. Аналіз судової практики розгляду цивільних справ про спадкування : практ. посіб., 2-е вид., перероб. і допов. Київ : Алерта, 2020. 362 с.

Це видання є продовженням правового аналізу практики застосування спадкового законодавства судами України, виданого у 2019 р. [Кухарєв О. Є. Аналіз судової практики розгляду цивільних справ про спадкування. Київ : Алерта, 2019. 340 с.]. У посібнику детально висвітлені основні категорії спадкових справ, що розглядалися судами в порядку позовного та окремого проваджень. Автором подані науково-практичні коментарі щодо спадкового законодавства з урахуванням позицій Верховного Суду, Верховного Суду України та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Прокоментовано широкий спектр способів судового захисту спадкових прав з наданням інформації про відповідні кейси. Нормативно-правові акти наведено зі змінами та доповненнями станом на 1 травня 2020 р.
Книга розрахована на суддів, адвокатів, нотаріусів і широке коло читачів, які цікавляться питаннями практики застосування спадкового права України.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-615-9
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 39855
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine