Дудаш Т. І. Практика Європейського суду з прав людини (3-тє вид.)

Практика Європейського суду з прав людини
навчальний посібник
3-тє вид., стереотипнє
Дудаш Т. І.

Ціна - 180,00 грн

Придбати

 Дудаш Т. І. Практика Європейського суду з прав людини: навч. посіб. / Т. І. Дудаш. – 3-тє вид., стереотипнє. – К.: Алерта, 2016. – 488 с.

Викладено питання функціонування загальноєвропейської конвенційної системи захисту прав людини з урахуванням змін, внесених Протоколом № 14, та нових тенденцій розвитку цієї системи. У загальній частині посібника розглянуто особливості конвенційної системи захисту прав людини, а спеціальна частина присвячена висвітленню практики тлумачення та застосування Європейським судом з прав людини окремих конвенційних прав, включаючи і його практику щодо України. Посібник підготовлено на основі практики викладання відповідного курсу на юридичному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка протягом 2006–2013 рр.
Використані нормативні документи та практика Суду станом на серпень 2014 р. Видання розраховане на студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, науковців, адвокатів та правозахисників, суддів і працівників правоохоронних органів і всіх, хто цікавиться проблематикою захисту прав людини.

 

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-291-5
  • Палітурка: Тверда
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 36707
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine