Податковий менеджмент: навч. посібник / Д.І. Дема, І.В. Шевчук, Г.П. Мартинюк Уподобане

Податковий менеджмент
Навч. посібник
За заг. ред. Д.І. Деми

Ціна - 120 грн

Придбати

Дема Д.І. Податковий менеджмент: навч. посібник / Д.І. Дема, І.В. Шевчук, Г.П. Мартинюк; за заг. ред. Д.І. Деми. – К.: Алерта, 2017. – 256 с.

У навчальному посібнику розкрито теоретико-методичні основи і практичні аспекти діяльності органів Державної фіскальної служби з адміністрування податків і зборів. Висвітлено механізм ведення обліку платників податків та джерела інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності. Особлива увага приділена організації контрольно-перевірочної роботи: камеральних, документальних та фактичних перевірок. Важливе місце у навчальному посібнику відводиться вивченню питань організації погашення податкових зобов’язань та податкового боргу платників податків. До кожного розділу навчальний посібник містить питання для семінарського заняття, самоперевірки, тестові завдання, задачі та перелік рекомендованої літератури для поглибленого вивчення курсу.
Призначено для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, викладачів, магістрів, аспірантів, слухачів факультетів післядипломної освіти. Посібник буде корисним також спеціалістам-практикам, підприємцям та фінансистам.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-430-8
  • Палітурка: М’яка
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 38953
Hosting Ukraine