Н. М. Ткаченко Пенсійна реформа та пенсійне забезпечення наукових (науково‑педагогічних) працівників та державних службовців України Уподобане

Пенсійна реформа та пенсійне забезпечення наукових (науково‑педагогічних) працівників та державних службовців України
Н. М. Ткаченко

Ціна 20,00 грн

Придбати

Н. М. Ткаченко Пенсійна реформа та пенсійне забезпечення наукових (науково‑педагогічних) працівників та державних службовців України. Пенсійні реформи: світовий досвід. – К.: Алерта, 2012. – 84 с.

У виданні відображені заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи в Україні, вік виходу (і право) жінок і чоловіків на наукову пенсію. Вимоги щодо стажу наукової роботи та страхового стажу; право на наукову пенсію дострокового призначення за віком; обмеження максимального розміру пенсії; призначення наукової пенсії по інвалідності; зміни порядку визначення заробітної плати для обчислення наукової пенсії; реформи та пенсійне забезпечення державних службовців.

Розглянуто питання запровадження накопичувальної пенсійної системи в Україні: формування накопичувальної системи, учасники, страхові внески. Обґрунтована необхідність прийняття пенсійної реформи та її другого етапу.

У посібнику розглянуто пенсійні реформи (світовий досвід): у Сінгапурі, Чілі, Росії, Польщі, Австралії, Швеції, Нідерландах.

Додаткова інформація

  • ISBN: 978-617-566-143-7
  • Палітурка: М’яка
  • Формат: 60х84 1/16
  • Артікул: 33164
  • Папір: Офсетний
Hosting Ukraine